Proses Güvenliği yönetiminin temel amacı çalışanlara ve diğer insanlara zarar verebilecek tehlikelerin önlenmesidir. Başarılı bir proses güvenliği yönetimi sadece insanlara ve çevreye verilecek zararları minimize etmekle kalmaz, aynı zamanda yıkıcı ekonomik kayıpları da önler. Proses dalgalanmaları ve duruşları azaltarak daha yüksek kaliteye katkı sağlar. Yüksek basınç ve vakum tüm üretim prosesleri için ortak bir parametredir. Eğer ekipmanlardaki basınç müsaade edilen değerlerin üstüne çıkar veya altına düşerse tesislerde istenmeyen hasarlar oluşur. Bu yüzden güvenilir ve hızlı tepkili basınç tahliye sistemleri tesislerin korunması için hayati önem taşımaktadır

 

PULSE; ATEX, toz patlamasından korunma, aşırı basınç emniyeti, flanş güvenliği ve toz ürünler ile ilgili daha bir çok ekipmanın tedariki konusunda temsilciliğini yaptığı alanında kendilerini ispatlamış Avrupalı ortakları ile hizmet sunar

Pulse LTD olarak amacımız sadece makine ve ekipman ithalatı yapan temsilci firma olmak değildir. Müşterilerimize komple çözüm sunmak, işlerin başlangıcında danışmanlık hizmetleri vererek, mühendislik, saha işleri, devreye alma ve bakım aşamalarında da destek olmak nihai hedefimizdir. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak, hizmetlerimize en yeni çözümleri ve teknolojik ürünleri sağlarız. Ekipman üreticileri ve araştırma enstitüleri ile yakın ilişki içinde olarak doğru çözümler ve doğru ürünleri tedarik ederiz.Pulse LTD müşterilerinin ihtiyaçlarını dinlemek için her türlü gayreti gösterir ve her biri için neyin önemli olduğunu ayırt eder.

Proje Yönetimi

Pulse LTD müşterilerinin ihtiyaçlarını dinlemek için her türlü gayreti gösterir ve her biri için neyin önemli olduğunu ayırt eder.

Bu süreçte en büyük amaç çözümler dizayn ederek ve uygulamaları kolaylaştırarak müşterilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır.

Bu amaca göre Pulse LTD müşterilerine mükemmel Proje Yönetim hizmetleri sunar ve PID, akış şemaları, bütçe çalışmaları, TCO (Toplam sahip olma maliyeti), zaman planları, kaynak planları, yerleşim çalışmaları ve benzeri tüm gerekli Proje Yönetim süreçlerinde tam destek olur.

Ekipman Tedariği

Pulse LTD sizlere proses seçimi ve montaj işlerinde deneyimlerini sunarak en iyi seçimi yapmanıza destek olur.

Pulse LTD' nin en önemli amacı sizlere doğru çözümü bulmaktır.

Doğru ekipman veya proses makinaları kararlaştırıldıktan sonra, Pulse LTD deneyimli lojistik ve gümrük partnerlerinin yardımıyla teslimatın fabrikanıza yapılmasını garanti eder. Pulse LTD teslimat elinize gelene kadar tüm aşamaları takip eder. Pulse LTD müşterilerine bu hizmetlerin yanında yedek parça tedariği de sağlar.

Anahtar Teslim Hizmetler

Pulse Ltd işinde uzman kadrosu ile sahada da müşterilerine destek vermektedir.

Daha önceki projelerden kazanmış olduğu tecrübeler ile ekipman kurulumları ve devreye alma işlerini yine uluslar arası standartlara uygun Proje Yönetimi adımları ile yürütmektedir.

Mühendislik

Pulse LTD temel işlerden detay mühendisliğe kadar sizlere yeni projelerinizin mühendislik işlerinde destek olur.

Pulse LTD’ nin deneyimli kadrosu ve partnerlerinin kalifiye mühendisleriyle sizlere proses konsept çalışmaları, akış diyagramları, P&ID’ler, yerleşim resimleri, şartname hazırlanması işlerinde destek olur.

Pulse Mühendislik

Yeni Karaman Mah. Sanayi Caddesi 4. Kanter Sk Asya Is Merkezi No: 2/208 Osmangazi/Bursa TÜRKİYE

 

+90 224 245 3585

+90 532 270 4921

info@pulseltd.com.tr